Bez wiedzy informatycznej

Wyobraź sobie studia dla osób, które chcą tworzyć własne kursy video online. Jeśli rozważasz tego typu studia zapraszam Cię do uczestnictwa w kursie, który w skondensowanej formie dostarczy Ci kompetencji tworzenia kursów video online.  Tak jakbyś poszedł (poszła) na studia z tego zakresu.
Poznasz wszystkie tajniki tworzenia filmów edukacyjnych, obsługę najważniejszych programów koniecznych do tworzenia kursów. Nawet dowiesz się jak stworzyć własną platformę edukacyjną.
Kurs składa się, jakże mogłoby być inaczej, z krótkich filmów, dziesiątków dokumentów do pracy online, wielu dziesiątek linków, quizów, zadań do wykonania oraz ebooka. Wszystko co konieczne, aby stworzyć swój pierwszy, piękny kurs video online.

Dla kogo?

 • Jesteś trenerem, coachem, nauczycielem, wykładowcą, lektorem lub w inny sposób zajmujesz się edukacją osób dorosłych.
 • Chcesz poszerzyć ofertę swojej firmy o kursy video online skierowane do Twoich klientów.

Co dostajesz?

 • Nielimitowany dostęp do kursu i zasobów z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu. 24/7 przez 365 dni w roku.
 • Przewodniki krok po kroku jak stworzyć własny kurs video online.
 • Dziesiątki szablonów  dokumentów do pracy.
 • Możliwość opublikowania Twojego kursu na platformie www.mojekursy.com oraz pomoc w opublikowaniu Twojego kursu na naszej platformie.
 • Ebook na temat tworzenia kursów video.
 • Nagrania audio kolejnych modułów, abyś mógł/mogła uczyć się gdziekolwiek jesteś.

Po co?

Nie masz wiedzy informatycznej, nie masz czasu na pogłębione studia, ale chcesz poszerzyć swoje kompetencje o umiejętność tworzenia video kursów online.
W trakcie kursu – krok po kroku – nauczysz się tworzyć własne kursy video i zarabiać na tych kursach.

Co musisz umieć i wiedzieć?

Nie masz niemal żadnych kompetencji informatycznych – potrafisz włączyć komputer i wysłać maila? Wystarczy.
Inwestycje jakie musisz ponieść, aby stworzyć swój kurs wynoszą ZERO złotych. Oczywiście jeśli chcesz swój kurs lepiej sprzedawać, uczynić go powalająco pięknym – możesz zainwestować trochę pieniędzy w reklamę czy sprzęt. Jednak nawet bez tych inwestycji zrobisz swój kurs. Potrzebujesz do tego dwóch rzeczy, które prawdopodobnie już masz: smartfon oraz konto Google.
Zainstaluj jeszcze dowolną przeglądarkę plików pdf. Na przykład pobierając program stąd. Zresztą  niemal na pewno ten program już masz. Pliki pdf otwiera także Microsoft Word. Wszystkie inne programy, w większości bezpłatne, będziesz instalować w miarę potrzeby, podczas kursu.

Co będziesz umieć?

 • Określić temat kursu – nawet jeśli nie wiesz za bardzo jaki temat wybrać, dowiesz się skąd czerpać inspiracje.
 • Zaplanować cały kurs video: tytuł, opis, scenariusz, strona główna i wszystko inne co konieczne do przygotowania kursu.
 • Stworzyć kurs: nagrać filmy, stworzyć elementy dodatkowe (dokumenty, formularze do pracy, infografiki).
 • Opublikować kurs: na własnej platformie, na dowolnej platformie.
 • Sprzedawać kurs: poznasz podstawy SEO, sprzedaży i promocji w internecie.
 • Zadbać o kwestie prawne, zwłaszcza jeśli chodzi o prawa autorskie.
 • Obsługiwać najważniejsze programy przydatne podczas produkcji kursu.

Bonusy

 • Twój kurs opublikujemy na naszej platformie i zaprojektujemy logo Twojego kursu, który udostępnimy na naszej platformie.
 • Jeśli chcesz własną platformę do publikacji kursów – zrobimy ją dla Ciebie za 50% ceny. Zobacz co możesz mieć za niecałe 2000 złotych dodatkowo.

Autor

Jarosław Chybicki.

Partner Zarządzający Grow One, Dyrektor Merytoryczny Sopockiego Instytutu Rozwoju Biznesu. Z wykształcenia psycholog. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, paryskiej Sorbony oraz wielu kursów prowadzonych w USA, Niemczech oraz Rosji. Certyfikowany instruktor Mindfulness. Autoryzowany użytkownik Leadership Developmental Framework we współpracy z Harthill z Anglii. Certyfikowany coach Focus Energy Balance Indicator (FEBI).  Autor książek: „Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą” i „Jak przeganiać chmury, które zasłaniają niebo. Uważna fotografia.
Przygotowując się do tego kursu skończyłem kilka kursów.

 

 

 

 

 


Częste pytania

CO JEST KONIECZNE DO SKORZYSTANIA Z PROGRAMU?
Do korzystania z kursu wystarczy dowolna przeglądarka internetowa zainstalowana na komputerze, telefonie lub tablecie. Rzecz jasna zalecamy najnowsze wersje przeglądarek. Jeżeli potrafisz odtwarzać filmy, które są na naszych stronach to znaczy, że bez problemu będziesz mógł również korzystać ze szkolenia na naszej platformie. Podobnie jeśli chodzi o inne urządzenia
CZY MUSZĘ ZNAĆ INFORMATYKĘ?
Trochę wiedzy nie zawadzi. Musisz radzić sobie z komputerem, powerpointem, google slides (lub innym programem do prezentacji), umieć nagrać film (nawet komórką) z przyzwoitym dźwiękiem. Tylko tyle. Musisz mieć do dostęp do internetu.
Najważniejsze, żeby znać się na temacie i być w tym zakresie specjalistą. Pokażemy Ci jak zrobić szkolenie nawet mając do dyspozycji tylko telefon komórkowy.

DO KOGO BĘDĄ NALEŻEĆ KURSY, KTÓRE ZROBIĘ?
Zawsze do Ciebie. Możesz przenieść swoje szkolenia na własną platformę, jeśli uznasz, że warto. Możesz też umieścić je na naszej platformie: www.mojekursy.com

JAK DŁUGO MAM DOSTĘP DO MATERIAŁÓW PROGRAMU?
Masz nieograniczony dostęp do nagranych sesji i materiałów.

CZY MOGĘ POBRAĆ KURS?
Dosłownie rzecz biorąc – nie, wszystkie lekcje możesz oglądać w internecie, pobrać możesz niemal wszystkie elementy składowe kursu. Jednak, choćby ze względu na to, że w trakcie kursu masz możliwość uczestniczyć w społeczności innych osób biorących udział w kursie (np. w forum), nie możesz pobrać dokładnie tego kursu na komputer. Pamiętaj, że same pobrane elementy (np. pliki) to nieco niekompletny kurs. Kompletny kurs jest dostępny jedynie na platformie.

CO JEST NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM PROGRAMU?
Najważniejszym elementem kursu jest Twój osobisty trening, podczas którego stworzysz własny kurs online.

CO TO ZNACZY, ŻE MOGĘ MIEĆ WŁASNY KURS ONLINE?
To znaczy, że w trakcie programu stworzysz własny kurs online. Możesz go także od razu opublikować na naszej platformie. Całkowicie bezpłatnie.

ZACZNIJ KURS
 • 49,00 
 • Natychmiastowy dostęp
 • NIEOGRANICZONY DOSTĘP
 • Number of Units57
 • Number of Sections9
 • 12 godzin, 27 minuty
 • Number of students34
34 ZAPISANI STUDENCI

Mojekursy.com