Merit

Kurs dostępny jest tylko dla pracowników firmy Merit Automotive Electronics Systems.

Ten warsztat to ważna inwestycja w Twój zawodowy rozwój. Potrzebujemy Ciebie z otwartym umysłem, chęcią uczenia się, zadawania pytań, inspirowania innych i gotowością do zabawy. Pamiętaj, że prawdziwa praktyka zaczyna się gdy warsztat się skończy i gdy zaczniesz stosować nabyte umiejętności, odkrycia i nowe nastawienie w działaniach zawodowych.


Drogi uczestniku,

Zapraszamy Ciebie na dwudniowy trening, którego celem jest pobudzanie i utrzymania innowacyjności w aktualnych procesach firmowych. Uczestnictwo w programie nie wymaga wcześniejszych doświadczeń szkoleniowych w kreatywności i technikach twórczego myślenia. Program zaprojektowany jest tak, by mógł w nim wziąć udział każdy, kogo innowacyjność liczy się w organizacji, czyli Ty. Twój udział w treningu daje szansę, nie tylko na ułatwienie pracy osób i zespołów, ale również na stworzenie kultury organizacji innowacyjnej. Poprzez wpływ na wartości i misję organizacji znajduje odbicie w pozycji rynkowej firmy i wyniku finansowym.

Firma inwestuje w Twój rozwój zawodowy, a zwrot z tej inwestycji będzie możliwy wtedy, gdy zastosujesz zdobyte umiejętności w codziennej pracy. Ten warsztat może przynieść wyniki o niezaprzeczalnej wartości, gdy będziesz działać zgodnie z powziętym planem po powrocie do pracy.

By osiągnąć zakładane cele udostępnimy Ci materiały na platformie internetowej do przygotowania się do warsztatu i późniejszej pracy własnej. Między innymi poprosimy Cię o wypełnienie kwestionariusza zdań niedokończonych (Action Logic Developmental Profile), który zdiagnozuje Twoje dyspozycje do innowacyjnych działań. Równocześnie chcemy, byś przygotował/a przykłady procesów, które będą dla Ciebie obiektem ćwiczenia twórczych zmian podczas treningu.


Program

Program treningu zakłada ok. 10 tygodniowy czas realizacji. 

Spotkamy się osobiście w dniach 5-6 lutego w siedzibie firmy.

Każdy z czterech elementów programu:

 • INDYWIDUALISTA – Jak być innowacyjnym człowiekiem?

 • FOKUS – Jak u zarządzać uwagą?

 • FLOW – Jak całkowicie oddać się czynności i po co?

 • INNOWACYJNOŚĆ – Jak tworzyć innowacyjne rozwiązania w firmie?

będzie kończył się planowaniem wdrożenia wniosków w praktyce firmowej (Action Plan):

Po warsztacie, przez 2 miesiące będziesz mieć okazję, by sprawdzić jak ten stworzony przez Ciebie Plan działa w codziennym życiu. Po upływie 4 tygodni zorganizujemy Telekonferencję, na której zaprezentujesz swoje osiągnięcia zespołowi i trenerom. Na początku kwietnia ponownie spotkamy się w firmie, by podsumować cały program i zaplanować dalszy sią innowacyjnych działań. Dyplomy ukończenia procesu szkoleniowego będą sygnowane przez Merit.

Zachęcamy Cię do przyjścia z ciekawością, otwartą głową, gotowością do uczenia się od siebie nawzajem i inspirowania innych,
do zadawania pytań i odważnego kwestionowania utartych ścieżek postępowania.


Zapraszamy

Chcemy dobrze bawić się w trakcie odkrywania nowych rozwiązań i sposobów działania.

 

 

Beata Gralińska

Jarosław Chybicki

 

 


…i za zakończenie kilka zdań do szefa:

Team,

You surely recognized how trainings are important and instrumental to Merit Mgmt, because we truly want that Merit employees develop their expertise. It’s why do our best to offer you each time more training opportunities either formal, in class performed with external support of internally or informal, on the job, participation to trade show… And that I can state that the training you will participate in will bring the whole thing to a new heights. This training is really a special one and has been fully developed and tailored to fit our needs. I do not want to say much about it but it will support plainly “We want to do more with less effort”.
I genuinely wish that you will take at least as much pleasure in being part of it, as I took me in preparing it with Beata and Jarek.

Be open minded and have fun!

Jean-Luc Cotta
Engineering Director


Masz pytania?

Jak się poruszać w kursie online?

Nawigacja w kursie online nie powinna sprawić kłopotów. Jednak jeśli tak się zdarzy skorzystaj z Czatu, aby zadać pytanie lub wyślij email pod adres: mojekursy@mojekursy.com

Z kursu możesz korzystać w dowolny sposób: po kolei lub korzystając z modułów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Po prawej stronie znajduje się menu zawierające wszystkie moduły dostępne w kursie. Możesz notować swoje przemyślenia, upubliczniać je zaczynając dyskusję lub zadając pytania prowadzącym. Możesz przejrzeć cały kurs od razu, wracać do niego, kiedy potrzebujesz inspiracji.

Możesz także korzystać z kursu za pomocą telefonu lub tableta.

Skąd wziąć login i hasło?

Jeśli jeszcze nie masz własnego loginu i hasła koniecznie napisz mojekursy@mojekursy.com

Jak się zalogować?

Do czego służy ten kurs?

1. Temat innowacyjności jest naprawdę obszerny, dlatego wiele rzeczy nie zmieściło się w dwudniowym warsztacie stacjonarnym. Znajdziesz je właśnie tu.

2. Mamy nadzieję, że kurs online będzie służył pomocą podczas wdrażania nabytych kompetencji. 

3. Kurs online jest też przypomnieniem najważniejszych treści jakie były poruszane podczas warsztatu stacjonarnego.

4. Znajdziesz tu także materiały do wypełnienia przed warsztatem (głównie testy i kwestionariusze).

Strona się ładuje dość długo. Co robić?

Przede wszystkim daj nam chwilę. Zwykle wystarczy poczekać kilka sekund. Weź pod uwagę, że strona zawiera bardzo wiele elementów takich jak: filmy, testy, kwestionariusze, słowniki, pliki do pobrania, elementy interaktywne i wiele więcej. Ponadto staramy się zabezpieczyć stronę przed potencjalnymi atakami, co z jednej strony podnosi bezpieczeństwo, z drugiej jednak nieco spowalnia ładowanie się treści. 

Pomyśl też nad użyciem przeglądarki Chrome, Firefox lub Opera. 

Wygląda, że coś powinno być na stronie, jednak tego nie widzę!

Czasem może się zdarzyć, że blokery reklam uniemożliwią wyświetlenie niektórych treści. Po prostu potraktują je jak reklamy. Na naszej stronie nie żadnych reklam, więc spokojnie możesz wyłączyć blokera lub dodać naszą witrynę do wyjątków.

 

KURS PRYWATNY
 • PRYWATNY
 • Natychmiastowy dostęp
 • NIEOGRANICZONY DOSTĘP
 • Number of Units32
 • Number of Sections7
 • 6 godzin, 43 minuty
 • Number of students16
16 ZAPISANI STUDENCI

Mojekursy.com