Kongsberg

 

 

Mapa procesu szkoleniowego:

Program treningu zakłada ok. 2 miesięczny czas realizacji. Spotkamy się osobiście w dniach 7 lipca w siedzibie firmy. Program treningu zakończy się planowaniem wdrożenia wniosków w praktyce firmowej (Action Plan). Po warsztacie, przez 2 miesiące będziesz mieć okazję, by sprawdzić jak ten stworzony przez Ciebie Plan działa w codziennym życiu.

Po upływie 4 tygodni ponownie spotkamy się w firmie na 1-dniowym warsztacie, dla ugruntowania nowych umiejętności i praktyki w innym kontekście sytuacyjnym. Po następnym miesiącu zorganizujemy Telekonferencję na której zaprezentujesz swoje osiągnięcia praktyki zespołowi i trenerowi, a także by podsumować cały program i zaplanować dalszy ciąg rozwojowych działań. Dyplomy ukończenia procesu szkoleniowego będą sygnowane przez Kongsberg Automotive.

Tymczasem proszę, byś:

  • wypełnił/a test stylu przywództwa

  • przygotował/a przykłady rozmów z podwładnymi i współpracownikami, które będą dla Ciebie cennym materiałem ćwiczeniowym podczas treningu

  • określił/a swoje potrzeby i oczekiwania wobec tego programu

  • sformułował/a miernik efektywności tego programu

 

Zachęcam Cię do przyjścia z ciekawością, otwartą głową, gotowością do uczenia się od siebie nawzajem i inspirowania innych, do zadawania pytań i odważnego kwestionowania utartych ścieżek postepowania. Chcemy dobrze bawić się w trakcie odkrywania nowych rozwiązań i sposobów działania.


Mojekursy.com