Kontakt

Napisz do nas, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i uwagi.

Możesz skorzystać z formularza kontaktowego na tej stronie.

Pomagamy ludziom czerpać większą satysfakcję z pracy, a jednocześnie osiągać ponadprzeciętne efekty. Współpracujemy z menedżerami zarządzającymi zespołami ludzi, aby ich zespoły stały się bardziej kreatywne, innowacyjne, bardziej skuteczne, by ich członkowie posiedli nową metakompetencję.
Rozumiemy słowo metakompetencja, jako:
Umiejętność uczenia się innych kompetencji, czyli wprowadzania naszej wiedzy w życie. Wszyscy znamy wiele metod i koncepcji przywództwa, jednak rzadko z nich korzystamy. Metakompetencja odpowiada nam na pytanie JAK coś zrobić, a nie CO. Na przykład możemy doskonale znać metody zarządzania konfliktem, ale niekoniecznie je stosujemy w praktyce. Mindfulness pomoże nam wprowadzić tę wiedzę w życie.
Technikę, metodę treningu, który prowadzi do rozwoju różnych kompetencji menedżerskich, takich, jak: lepsze zarządzania stresem, podejmowanie lepszych decyzji, kreatywność.
Oferujemy program Mindfulness Based Professional Training, warsztaty, szkolenia, coaching, konsulting, badania w obszarach rozwoju przywództwa, wellnesu organizacyjnego, rozwoju innowacyjności.

Ważne jest dla nas podnoszenie nie tylko efektywności zawodowej, ale też jakości życia osobistego i ogólnego dobrostanu jednostki.

Dołącz do nas. Jeśli brakuje Ci jakiegoś kursu, masz pomysł na własny kurs – skontaktuj się z nami. Jeśli napiszesz do nas maila, zaproponujemy Ci formę współpracy. Oferujemy pomoc w tworzeniu kursów, miejsce na naszej platformie i wiele więcej. Zapraszamy!

    Mojekursy.com