O nas

Jarosław Chybicki

Partner zarządzający Grow One, dyrektor merytoryczny Sopockiego Instytutu Rozwoju Biznesu. Z wykształcenia psycholog. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, paryskiej Sorbony oraz wielu kursów prowadzonych w USA, Niemczech oraz Rosji. Certyfikowany instruktor Mindfulness. Autoryzowany użytkownik Leadership Developmental Framework we współpracy z Harthill z Wielkiej Brytanii. Certyfikowany coach Focus Energy Balance Indicator (FEBI).

Prywatnie pasjonat fotografii. Autor książek: „Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą” i „Jak przeganiać chmury, które zasłaniają niebo. Uważna fotografia.” Pisze na blogu Uważne życie. I jest promotorem projektu Uważna fotografia.

 

Jest z wykształcenia psychologiem, trenerem grup szkoleniowych z 23-letnim doświadczeniem, a z obecnej, 13-letniej praktyki, również coachem rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych. Jest coachem akredytowanym przez International Coach Federation na poziomie PCC (Professional Certified Coach). W Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów tworzyła programy i realizowała szkolenia w zakresie zarządzania ludźmi. Była współzałożycielem Profirmy, gdzie również jako trener uczestniczyła w projektach systemowych rozwoju kompetencji zawodowych. Od jedenastu lat prowadzi własną firmę Coaching Way, realizując długoterminowe programy coachingu indywidualnego (ok. 2000 godzin praktyki) i treningi zespołowe dla kadry menedżerskiej (ok. 1500 dni praktyki). Łącząc oba elementy prowadzi też szkolenia rozwijające kompetencje menedżerskie w oparciu o metody stosowane w coachingu, a także mentoring zarzadzania w stylu coachingowym. Koordynuje pracę trenerów, prowadzi szkolenia w Akademii Trenera Wyższej Szkoły Bankowej i staż absolwentów AT. Uczy coachingu w Akademii Coachingu Biznesowego przy Agencji Rozwoju Pomorza i na Polskim Uniwersytecie na Obczyźnie w Londynie.

Przez wiele lat mieszkała w Norwegii, podróżując i ucząc się w Kalifornii i W. Brytanii. Teraz mieszka w małej wsi Czarny Młyn nad morzem, zajmując się też treningiem koni. Zobacz stronę Beaty.

Beata Gralińska

Zuzanna Horeczy

Menedżerka, organizatorka i konsultantka, od 20 lat przedsiębiorczyni, właścicielka i CEO Mr. Bloom – firmy zajmującej się komunikacją marketingową. Partnerka w Grow One Collective. Doradza i realizuje projekty dla firm, urzędów, organizacji pozarządowych. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego / Handel Zagraniczny / Marketing, a także Podyplomowego Studium Zarządzania i Przedsiębiorczości WSAiB w Gdyni. Członkini Stowarzyszenia Forum Rozwoju Integralnego i wielu nieformalnych grup rozwojowych.

Pasjonują ją Himalaje, fotografia, narty i… relacje między ludźmi. Jest współtwórczynią projektu Uważna fotografia i Uważne życie.

Od studiów w Polsce, a potem doktoratu na Marquette University (USA) związany z branżą informatyczną w Dolinie Krzemowej. Trzydzieści lat doświadczeń w tworzeniu innowacyjnych zespołów i rozwiązań. Architekt systemów i organizacji je tworzących. Wieloletnia praktyka w zarządzaniu rozproszonymi globalnie zespołami. Pragmatyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów zwinną (agile) metodologią. Stara się działać zgodnie z zasadą Lao Tzu – „dobry lider tak kieruje zespołem, aby ludzie powiedzieli w końcu, że zrobili to wszystko sami”.

Wieczny student i pokorny mentor. Górołaz i fotograf. Jest również współautorem projektu Uważna fotografia.

Jacek Walicki

Mojekursy.com