Wprowadzenie do kursu Zaplanuj Swoje Szczęście

Czym jest ten kurs, z jakich elementów się składa, jakie korzyści odniesiesz z uczestniczenia w nim, jakie cele zrealizujesz dzięki temu, że weźmiesz udział w kursie.

 

Jeśli wolisz przeczytać...

Witaj. Bardzo się cieszę, że bierzesz udział w tym programie. Opowiem Ci, jak to będzie wyglądać i w jaki sposób możesz wpłynąć na to, by odnieść z tego programu jak najwięcej korzyści.

40 % naszego ogólnego poziomu szczęścia zależy od naszych działań. Tak mówią wyniki badań naukowych Soni Lubomirsky i wielu innych badaczy. Zostały one wielokrotnie powtórzone i zweryfikowane, można im ufać. W aż 40 % to, jak się czujesz, zależy od Ciebie, od Twoich działań, czyli od tego wszystkiego co robisz, ale też od tego, czego nie robisz, by móc poczuć się lepiej.

Przyjrzyj się teraz swoim aktywnościom, np. w ostatnim miesiącu. Nie jestem wróżką, ale niech zgadnę. Czy wśród Twoich ostatnio podejmowanych działań znajdziesz takie, których mogłaś uniknąć z własnej woli. Albo takie, których podjęcia zaniechałaś, a mogłaś je wykonać i dobrze to by Tobie zrobiło? Dlaczego sami sobie szkodzimy? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy, choć możemy to robić? Co możemy robić, by czuć się lepiej i trwale podnosić poziom swojego zadowolenia z życia? Jak wybrać te sposoby na szczęście, które są dopasowane do Ciebie i adresują Twoje potrzeby?

Na te pytania odpowiada ten kurs. Dowiesz się, jak budować własne szczęście i rozwiniesz nawyki, które temu pomogą. Jak to będzie wyglądać? Sonia Lubomirsky opisuje 12 sposobów na budowanie szczęścia. Poznasz je w trakcie kursu. Podzieliłam je na trzy grupy: ciało, dusza i umysł – naczynia połączone, wpływ na własne działania, jesteś moim lustrem.

Ten program jest zaplanowany właśnie w taki sposób. Będziesz wykonywać testy, które pokażą, jakie sposoby na budowanie szczęścia wykorzystujesz, a jakie jeszcze sposoby na szczęście możesz rozwinąć, by czuć się lepiej. Ponadto w kursie znajdziesz filmy, prezentujące w bardzo praktyczny sposób, jak wykorzystywać sposoby budowania szczęścia we własnym życiu. Kurs zawiera też praktyczne wskazówki i ćwiczenia, które spowodują, że rozwiniesz wiele szczęśliwych nawyków. Dzięki programowi możesz też zdiagnozować swoje talenty i dowiedzieć się, jak je wykorzystać. Na koniec jeszcze dwie ważne informacje techniczne, ale tez merytoryczne. Sposób, w jaki przebiega ten kurs nie jest przypadkowy. Służy tworzeniu nawyku budowania szczęścia. Na początku otrzymasz swój login i hasło.

Dwa razy w tygodniu będziesz otrzymywać informację mailową o tym, że w twoim programie jest dla Ciebie gotowa kolejna sesja. Będzie to test, film, wskazówki rozwojowe, lub quiz. Taka forma organizacji kursu służy temu, by rozwinąć regularność i powtarzalność. Możesz też zamówić sesję coachingową w promocyjnej cenie. Będziesz otrzymywać wiele dodatkowych informacji, które powiększą Twoją wiedzę o tym, jak być szczęśliwą i pozwolą, by nowe informacje „weszły Ci w krew”, stając się naturalnym sposobem Twojego życia. Do Twojej dyspozycji jest również chat, za pośrednictwem którego możesz zawsze skontaktować się ze specjalistą – psychologiem, który odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci wykorzystać zawartą w kursie wiedzę. Bardzo się cieszę, że rozpoczynasz ten kurs. Mi ta wiedza bardzo pomogła i wierzę, że pozytywnie wpłynie także na Twoje życie.


Poniżej zapisz swoje refleksje i uwagi. Zawsze możesz do nich wrócić klikając klawisz „Moje notatki” na górnej belce. Możesz także zadać pytanie. W tym celu upublicznij swoją notatkę.

Autorka kursu zostanie poinformowana o Twoim pytaniu lub komentarzu. Zwykle na pytania odpowiada w ciągu jednego lub dwóch dni.

ZOBACZ WSZYSTKIE Dodaj notatkę
TY
Dodaj swój komentarz
 

Mojekursy.com